645 4044

Turismiinfo

Põhjust Eestis ringi reisida on nii suvel kui talvel

Avasta Eesti

Pisike maalapike Balti mere kaldal, mida Eestimaaks kutsutakse, on atraktiivne ja meeldiv paik kus oma puhkust veeta, vaba aega sisustada, tööasju ajada, lõõgastuda või end proovile panna.

Eesti linnad peidavad endas segu modernsetest elustandarditest ning aastatuhandete kaugusele ulatuvast ajaloost. Vaid lühike jalutuskäik mõne suurema linna vanalinnas viib iidsete ajaloohõnguliste majade vahelt ootamatult klaasist ja terasest kõrghoonete juurde; tänavatel etendatakse keskaegseid etendusi, samas kui kõrval kontorites on tehnoloogia tippsaavutused igapäevasteks töövahenditeks.

Liikudes linnadest väljapoole, avaneb ümberringi ürgloodus - metsamassiivid, mis sadu kilomeetreid katkematult kasvavad; rabad ja sood, mis silmapiirini ulatuvad; imekaunid liivarannad ning männimetsad mere kaldail; romantilised väikesaared ja laiud.

Eestis leiab tegevust nii luksusliku puhkuse armastaja kui seiklusturismi harrastaja; ärimehed ja ettevõtted korraldavad suurlinnades koosolekuid ja konverentse; maaelu ning loodusläheduse hindajad veedavad pikki tunde läbi puutumata looduskoosluste rännates; ööelu ja pillerkaari austajad pidutsevad raugematult varaste hommikutundideni.

Põhjust Eestisse reisida on nii suvel kui talvel - kes tuleb rannamõnusid nautima ja suviselt kirkasse loodusesse matkama; teised aga pühendavad põhitähelepanu talverõõmudele ning kargesse lumevaibaga kaetud metsa minekule.

Elamus, mille Eestist saab, ei kao meelest ning enamus Eestis käinuid igatsevad tagasi väikese Balti riigi pinnale astuda.

Tekst Marko Kaldur, www.GoEstonia.ee

Ilus uus puhas buss. Hea hind ja väga hea asukoht kesklinnas. Rent tuli vastu hinnas, mis puudutas riigipühal suletud päeva.
Tarmo R - Estonia
Leia ja broneeri auto