645 4044

Juhiga autorent ja transfeer

Rentige sõiduauto või väikebuss koos juhiga

Juhiga rent ja transfeer

Kas soovite, et reis toimuks mugavalt ja stressivabalt? Vajate usaldusväärset transporti, mis viib teid kindlal ajal otse sihtkohta? Siis on juhiga autorendi ehk transfeeri teenus just Teile.

Transfeer - juhiga autorent

Valige mugavaim viis sõitmiseks, rentige auto koos juhiga. Juhiga autorent pakub võimaluse liikluse jälgimise asemel valmistuda sõidu ajal ärikohtumiseks, lugeda, vaateid nautida või lihtsalt puhata. Ühtlasi pole vaja muretseda, kui te ei orienteeru võõras linnas või tunnete end harjumatus liikluses ebakindlalt. Meie suurte kogemustega ning viisakad juhid viivad teid kindlalt ja täpselt sihtkohta.

Pakume personaalset teenindust vastavalt teie vajadustele. Saate valida auto, mis sobib reisijate arvu ning eelistustega. Kas soovite suuremat või väiksemat sõiduautot või hoopis 8- või 9-kohalist väikebussi – meie valikust leiate kindlasti endale sobiva lahenduse.

Hindame oma klientide aega ning pakume täpset ja usaldusväärset teenust. Olles eelnevalt broneerinud meie juhiga autorendi teenuse, võite kindel olla, et auto ja juht ootavad teid õigel ajal õiges kohas. Teie reisi ei sega miski ning võite täielikult keskenduda teekonna ja sihtkoha nautimisele.

Kasutage meie juhiga renditeenust transfeeriks lennujaama või sadamasse, sõiduks hotellist konverentsikeskusesse, ühest linnast teise jõudmiseks või hoopis perega meeldiva puhkepäeva veetmiseks. Usaldage meile enda sõidu korraldamine - me teeme Teie reisi muretuks ja mugavaks.

Juhiga rendi broneerimiseks kirjutage autorent@easycarrent.ee
Nende 10 aasta jooksul, mis oleme teie firma teenuseid kasutanud, on meile meeldinud hea hinnatase ja alatine teie-poolne vastutulelikkus. Kõik töötajad on vastanud meie kõikidele küsimustele, auto kättesaamisel- tagastamisel on alati oldud ajaliselt täpsed. Autod on olnud alati väga heas seisus. Vaid kiitus, jätkake samas vaimus!
Ave & Phil Macphail - USA
Leia ja broneeri auto