645 4044

Firmast

Easy Autorent

Ettevõte

Easy Car Rent OÜ on 1998. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev autorendifirma. Meie tegevusalaks on sõiduautode ja väikebusside rent nii kohalikele klientidele kui välisturistidele. Easy Autorent missioon on pakkuda autorendilahendusi, milles on ühendatud kiire ja mugav teenus, paindlikud renditingimused, kliendisõbralik hinnakujundus ning rendiautode valik, mis vastab meie klientide soovidele ja vajadustele. Firma nimi ei ole asjata “Lihtne autorent” - meie põhimõte on teha auto laenutamine kliendile kiireks, soodsaks ja mugavaks.

Visioon

Easy Autorendi visioon on olla rahvusvaheliselt tunnustatud autorendifirma, mida tuntakse asjatundliku ning usaldusväärse teenuse ja soodsate hindade poolest.

Autopark

Meie autopargis on keskmiselt 150 autot ja minibussi – suvel rohkem ja madalhooajal vähem. Laiendame ja uuendame autode valikut pidevalt – meie klient ei pea renditud sõiduki pärast muretsema. Pakume Renault, Toyota, Volkswageni ja Opeli uusi mudeleid, mis on tuntud - tunnustatud oma ökonoomsuse, mugavuse ning turvalisuse poolest. Väiksema reisiseltskonna jaoks leiate meie autopargist valiku sõiduautosid, suurema reisijate arvu korral on mugavaimaks lahenduseks väikebussi rent.

Teenused

Juhiga ja juhita sõiduautode ning minibusside rent. Nii lühiajaline kui pikaajaline autorent. Pakume ka ühe suuna renti nii Eesti kui ka terve Baltikumi piires. Meie partnerite sekka kuuluvad mitmed tuntud Läti ja Leedu autorendifirmad ning Abex Autorent. Lisavarustusena on saadaval laste turvatoolid, GPS autoseadmed ja katuseboksid.

Tegevuspiirkond

Meie rendiautod on vabalt kasutatavad kogu Baltikumi ja Euroopa riikides ning autorent ei lähe kallimaks, kui reisite väljaspool Eestit.

Nende 10 aasta jooksul, mis oleme teie firma teenuseid kasutanud, on meile meeldinud hea hinnatase ja alatine teie-poolne vastutulelikkus. Kõik töötajad on vastanud meie kõikidele küsimustele, auto kättesaamisel- tagastamisel on alati oldud ajaliselt täpsed. Autod on olnud alati väga heas seisus. Vaid kiitus, jätkake samas vaimus!
Ave & Phil Macphail - USA
Leia ja broneeri auto