645 4044

Autode rent

Sõiduautode ja väikebusside rent Tallinnas

Soodne autorent – kiire ja mugav autolaenutus

Tere tulemast Easy Autorent kodulehele! Kui soovite soodsalt autot rentida, olete täpselt õiges kohas. Tutvuge meie rendiautodega, uurige värskeid autorendi pakkumisi ja lihtsalt turismiinfot. Meie eesmärk on teha auto laenutamine kliendile kiireks, soodsaks ja mugavaks. Asume Tallinna Lennujaama kõrval Tehnopolis Ülemiste City’s, Sepise tn 1 ja Tallinna kesklinnas, World Trade Center hoones Ahtri tn 12, viie minuti jalutuskäigu kaugusel sadamast. Kui tekib küsimusi, helistage või meilige vaatamata nädalapäevale - aitame meeleldi leida parima lahenduse. Ka Teie väike mure ei ole meile kunagi pisiasi.

Easy Autorent – see on muretu kulgemine

Enesestmõistetavalt on meie rendiautod uued ja vähese läbisõiduga. Autopargi laiendamine ja uuendamine toimub pidevalt. Autod on laitmatus korras ning puhtad, neid hooldatakse ainult esindustes. Autode valikul oleme teinud panuse ökonoomsusele, mugavusele ja turvalisusele. Võite tellida rendiauto nii üheks päevaks kui mitmeks kuuks - vajate kas sõiduautot või väikebussi – kõik nad on Teie käsutuses. Auto rentimine annab vabaduse mitte muretseda sõiduki ülalpidamiskulude pärast - nii saab meie klient ennast lihtsalt roolis hästi tunda. Kui vajate abi, siis võtke kõne 24/7 hädaabi ja infotelefonile.

Milleks rentida?

Autorent võib olla parim lahendus mitmel juhul. Näiteks kui vajate liikumisvahendit nädalalõpu väljasõitudeks sõprade või perega Eestimaa looduskaunitesse kohtadesse. Paljud kliendid rendivad auto puhkuse ajal ning turismiks – sageli on rendiauto odavaim, lihtsaim ja mugavaim võimalus nii Eestit kui Euroopat lähemalt avastada. Auto rent pakub lahenduse ka tööasjus - meie kliendid vajavad tihti sõiduvahendit asjaajamiseks ettevõtte käivitamisel, lühiajaliste projektide elluviimisel, firmaürituste korraldamisel, komandeeringus olles, uue töötaja ametiautona või asendusautona oma auto remondi ajal.

Miks valida Easy Autorent?

Me ei taha olla lihtsalt autorendi firma, tahame olla parimad. Soovime, et meid tuntaks asjatundliku, lihtsa, ausa ja usaldusväärse partnerina. Oleme selle saavutamiseks palju pingutanud ja pingutame edasi. Professionaalne teenus ja sõbralik teenindus ootab kõiki kliente sõltumata rendiauto suurusest ja rahakoti paksusest. Usume, et just see on põhjus, mis on aidanud suhteliselt väikesel firmal saavutada paljude nii kodu- kui välismaiste klientide usalduse ja lugupidamise.

Rendiauto on paari minuti kaugusel

Broneerige auto internetis, helistage 645 40 44 või kirjutage meile autorent(at)easycarrent.ee.
Oleme rõõmsad, kui leiame taas rahuloleva püsikliendi!

Broneerige rendiauto mugavalt ja kiiresti otse meie kodulehelt!
Rentisin esimest korda. Kõik sujus, tegin selle hinna eest parima valiku.
Juhani S - Finland
Leia ja broneeri auto