645 4044

Väikebussi rent

9 kohaliste väikebusside rent

9-kohalise väikebussi rent

Kuni 9-kohalised moodsad ja avarad Renault Trafic või Opel Vivaro väikebussid on justkui loodud väljasõitude jaoks. Bussid sobivad suurepäraselt nii lühemateks kui pikemateks reisideks väiksema seltskonnaga, olgu tegu suusapuhkusega, sõiduga firma suvepäevadele, perekondlikule üritusele, ärikohtumisele või seminarile.

Väikebussi rent

Sõiduautolikult mugav ja ökonoomne väikebuss teeb iga reisi mõnusaks ja säästlikuks. Bussidel on massiivse pöördemomendiga BiTurbo mootorid, paindlik pagasiruum, ruumikad panipaigad salongis, moodsaimad aktiivsed ja passiivsed turvasüsteemid. Esi ja tagaosa konditsioneer ning tagaosa lisaküte, tagavad juhile ja reisijatele meeldiva sõiduelamuse nii põhjamaises pakases kui lõunamaises kuumuses.

Kõik meie rendibussid on uued, kehtiva tehasegarantiiga, bussidel on kaskokindlustus ja tagatud tasuta autoabi nii Eestis kui kogu Euroopas. Väikebussi (8+1 kohta) rentimiseks piisab B-kategooria juhilubadest.

Broneerige väikebuss mugavalt ja kiiresti otse meie kodulehelt!
Rendin mitmendat korda. Teenindus on alati vastutulelik. Autodega pole kunagi probleemi olnud, igati tasemel teenus hea hinnaga.
Andreas T - Norway
Leia ja broneeri auto